YouTube konusunda beni takip eden makalelerimi okuyan arkadaşlarıma öncelikle söylemek isterim ki, yapılması gerekenleri birebir yapıp sabredin; Hemen hiçbir değişim gerçekleşmiyor diyerek pes etmeyin. Size aktaracaklarım çok önemli olan YouTube içerik oluşturucular için tam bir yol haritasıdır; ama yola çıkarken 6 aylık bir sürece ihtiyacınız olduğunu unutmayın. Bu süreç sizin için çok uzun bir süreçse, Hiç bu yola çıkmayın derim, "bu eğitim bir işe yaramıyor" demek, teknikleri düzenli bir şekilde uygulayarak 6 aylık süreci doldurduğunuzda söyleyebileceğiniz en doğru şeydir. Ama emin olabilirsiniz ki teknikleri doğru uyguladığınızda ve süreci beklediğinizde kanalınız artık ivme kazanacaktır.

Bazı arkadaşlarımız, istikrarlı bir şekilde çalışmayacağı için başarı elde edemeyecektir; bu sorunla çok sık karşılaşmaktayız, çünkü sürekli içerik üretip emek veriyorsunuz ama videolarınız hiçbir şekilde izlenmiyor, bu sebeple şevkiniz kırılıyor ve video eklemeye bazen ara veriyorsunuz. İşte yapmamanız gereken en büyük hatalardan biri budur. Sakın Pes Etmeyin.

Eğer size anlattığım tekniklerle sonuçlara ulaşamıyorsanız, teknikleri doğru uygulamıyorsunuz demektir. Unutmayın sizlerle ücretsiz olarak bilgi paylaşımı yapmaktayım, sizden herhangi bir çıkar ve gelir beklememekteyim. Bu sebeple samimiyetime inanmanızı ve istikrarlı bir şekilde tavsiyelerimi gerçekleştirmenizi öneriyorum. Başarı Tesadüf Değildir. Sevgiler!

 

youtube içerik oluşturucularına ön sözüm

 

Sizlere temelden başlayıp en son Youtube önerilen videolara nasıl çıkılır bu konuları anlatacağım. Dilerseniz firmamızdan profesyonel olarak Youtube danışmanlığı alabilirsiniz.